8-14 Şubat haftası astrolojik göstergeler - Gazete SeferihisarGazete Seferihisar

13 Ağustos 2022 - 16:12

8-14 Şubat haftası astrolojik göstergeler

8-14 Şubat haftası astrolojik göstergeler
Son Güncelleme :

08 Şubat 2021 - 11:02

19 kez okundu

Mutlu haftalar değerli astrolojiseverler,

Haftaya nispeten gerilimli başlasak da Perşembe günü gerçekleşecek olan Jüpiter Venüs kavuşumu ve Kova Yeniayı pek çoğumuz açısından rahatlatıcı olacak. Şimdi burçların bu haftaki durumuna bakalım;

 

KOÇ: Haftaya gelecek projelerinizi gözden geçirerek başlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaş gruplarınız içinde birilerini gizli takibe alabilir veya birilerinden gizli saklı olaylara dair bir şeyler duyabilirsiniz. Bazı tavırlarınız diğerlerini kışkırtabilir buna dikkat veya birileri eteğindeki taşları dökebilir. Bu hafta üzerine yeterince düşünmediğiniz finansal yatırımlardan lütfen sakının, çünkü yanlış veya eksik bir bilgiyle eyleme geçme riskiniz ve dolandırılma ihtimaliniz yüksek. Ancak sanatla uğraşıyorsanız oldukça ilhama açık olacağınız bir haftadasınız diyebilirim. Perşembe gününe doğru sosyal gruplarınızdaki ya da arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları telafi edici harika enerjiler var. Büyük kazançlar sağlayacak gelecek projeleri de ufukta belirebilir. Kova burcundaki Yeniay’la gelecek planlarınızda vizyon değişikliği zamanı diyor; ekip veya projelerinizin uzun vadedeki etkinliğini gözden geçirebilirsiniz.

BOĞA: Patronlarıyla arasını düzeltmek isteyenler için harika bir hafta, fakat bunun için bir miktar gizli hareket etmeniz gerekiyor. Bir süredir uyarıyorum, bu hafta da tekrar etmem gerekiyor; yönetici konumundaki kişilerle gönül ilişkisi sizi ileride zora sokabilir, aman dikkat! Hafta ortasında bunun sinyallerini görmeye başlayabilirsiniz, zira yönetici pozisyonundaki kişilerle aranızda oldukça gerilimli bir enerji oluşuyor. Bir şekilde gizli bir çekişme içinde gibisiniz ve burada eli güçlü olan siz değilsiniz. Perşembe günü bir miktar hafifleyebilir bu alandaki tansiyon ve siz bazı hataları tamir etme yoluna gidebilirsiniz. Uzlaşmacı olmanız işinize yarayacak. Kova Yeniayı’nın da etkisiyle buradaki sorunları patronunuzla birlikte geride bırakabilirsiniz. Hafta sonunda ise arkadaş çevrenizle etkileşiminize ve sosyal medyadaki faaliyetlerinize dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İKİZLER: Haftaya kendinizle ilgili sizi rahatsız eden pek çok şeyin muhasebesini yaparak ve bunlardan özgürleşme arzusuyla dolu başlıyorsunuz. Akıl hocalarınızla veya eşinizle bu konularda ilginç sohbetlere girebilirsiniz. Bazılarınız akademik çalışmaları üzerinde gerekli düzeltmeleri yaparak epeyce meşgul olabilir, ancak çalışmaları tamamlamak için acele etmeyin emekleriniz boşa çıkabilir. Bu hafta seyahatlerde de bazı sorunlar ve ertelemeler yaşanabilir. Haftanın ikinci yarısında yabancı flörtler, uzaklardan beklediğiniz birilerinin gelişi ve ileride refahınızı artıracak maddi olanaklar gündeminizde ağırlık kazanabilir. Önemli kararların eşiğinde olanlar için Kova Yeniayı seçimlerinizi kolaylaştıracak bir enerjiyle geliyor. Ancak bu kararlar kariyerinize yönelikse ve şayet yaşamınızı sanat üreterek veya yazarak kazanmıyorsanız uyarı çanları çalıyor dikkat diyebilirim…

YENGEÇ: Aştığınızı sandığınız bazı krizler bu hafta tekrar kendisini hissettirebilir, ancak merak etmeyin son pürüzlerin üzerinden geçiyorsunuz. Yine hafta başında borçlanma durumlarına dikkat, kredi çekmek kalıcı bir çözüm olmayabilir. Finansal konular veya eşinizin keyfi harcamaları sizi bir miktar strese sokabilir gibi görünüyor. Fakat haftanın ikinci yarısında bu anlamda biraz rahatlayabilirsiniz. Eşinizin kazancında ya da ortaklı gelirlerinizde belirgin bir artış yaşanabilir. Perşembe günü gerçekleşecek olan Kova Yeniayı yine finansal konularda bazı pürüzleri gidermek veya bütçedeki sızıntı kaynaklarını size göstermek üzere geliyor. Bu sayede ev içi bazı gereksiz harcamalarda kesintilere gidebilirsiniz. Hafta sonuna ruhsal anlamda oldukça rahatlamış ve ilahi bir desteğin gücünü arkanızda hissederek girebilirsiniz; hatta çevrenizden yaratıcı fikirlerle desteklenebilirsiniz.

ASLAN: Eşiniz, ortaklıklarınız ve davalarınızla kafanızın oldukça meşgul olacağı bir haftaya giriyorsunuz. Haftanın sürprizi: geçmişinizden aşkını itiraf edememiş birilerinin mesajı sizi şaşırtabilir. Süregelen davalarla ilgili olarak şartları çok zorlamamanızı ve yüksek beklentilere girmemenizi öneririm. Ayrıca başkalarının göz önünde eşiniz veya ortaklarınızla aranızda yaşanabilecek tartışmalardan Perşembe gününe kadar sakının. Zira haftanın ikinci yarısında akış rahatlıyor ve gerilimin etkisi hafifleyerek yerini daha uyumlu bir enerjiye bırakıyor. Yine Perşembe günü Kova burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, eşinizin kendisi ile ilgili bazı konulara çekidüzen vermesi gerektiğini hissettirecek. Sağlıklı bir seçim veya başlangıç yapabilmesi için partnerinize biraz anlayışlı olmalısınız. Hafta sonunda ortak bütçenizle ilgili kararlar almak veya ortaklı bir mal satın almak için uygun olmayabilir, çünkü yanılma aldanma enerjileri ağır basıyor.

BAŞAK: İşiniz, sağlığınız veya iş arkadaşlarınızla ilgili sorunları çözme enerjisinin yüksek olduğu bir hafta sizin için. Patronlarınız bazı işlerin üzerinden tekrar geçmek için size bir şans tanıyabilir veya ne zamandır kaybettiğiniz bir evrakı bulabilirsiniz. Yine de iş arkadaşlarınızın bazı şeyleri patronlara gizlice rapor geçmeleri ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Haftanın ikinci yarısından itibaren iştahınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda işyerinizde bazı ödüller ve hediyeler de keyfinizi yerine getirecek gibi görünüyor. Perşembe günü gerçekleşecek Yeniay ile her tür alışkanlığınızı mercek altına alabilir ve sizi hasta eden veya performansınızı düşüren şeyleri tespit edebilirsiniz. Bu dönemde bazı ilişkilerinizi de gözden geçirmeniz gerekebilir. Hafta sonu eşinizle sürprizli, romantik ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ: Çocuklarınız veya flörtlerinizle meşgul olacağınız bir hafta daha. Eski aşklarınız arada kalmış olabilir; yeni seçeneklerle sizin aranızda bir seçim yapma noktasında olabilirler. Bu sebeple gelen mesajlara keskin tepkiler vermemekte veya bu mesajlara göre hareket etmemekte fayda var. Ne de olsa sizin de aklınız eskilerden yana epey karışık. Hafta ortasına kadar çocuklarınızın sağlığıyla ya da ebeveynlerinizin parasal meseleleriyle yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Perşembe günü yeni aşk fırsatları veya hediyeler kapınızda, oldukça keyifli ve tatmin edici zamanlar sizin için. Yeniay ise bu hususta karar verebilmeniz adına ortamı temizleyecek ve neyi gerçekten arzuladığınızı, neyi geride bıraktığınızı görmenizi sağlayacak. Hafta sonundaki enerjiler sanatsal faaliyetler için oldukça ilhamlı veya işinizle ilgili bir idealinizi gerçekleştirmek üzere bir eyleme geçebilirsiniz.

AKREP: İlginç bir haftaya giriyorsunuz; bilinçaltınız adeta sizinle konuşuyor, geçmiş krizleri gündeme getirmeye çalışıyor. Çünkü geleceğiniz adına bazı şeylerin kökten çözümlenmesi gerekiyor. Bunu doğru okuyamadığınızda ise kendinize düşman hale gelebilirsiniz. Evliyseniz eşinizle aranız bu hafta başında biraz daha gergin olabilir. Genel olarak ev halkıyla tartışmalar yaşanabilir veya önemli kararlar alınabilir. Bir taşınmaz mal (ev, arsa vb.) sahibi olmak için borçlanmak veya kredi çekmek gündeme gelebilir. Perşembe günü gerilimin etkisi epey hafifliyor; daha kabullenici, uyumlu ve ılımlı olabileceksiniz. Ev içindeki çekişmeli durum da yerini daha huzurlu bir enerjiye bırakıyor. İçinize dönüp gerçekten özlemini çektiğiniz ne varsa bu hafta bunlara odaklanın. Meditasyon ya da imgeleme gibi yöntemlere yönelin, çok istediğiniz şeyleri kendinize çekme gücünüz inanılmaz artıyor. Yeniay da size büyük bir yenilenme enerjisinin kapılarını açmak üzere.

YAY: İnanılmaz bir zihinsel aktivite veya iletişim yoğunluğu söz konusu, özellikle hafta başında. Kendi kendinize çok konuşabilir veya zihninizde sürekli aynı takıntılı düşünceler dönebilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle etkileşiminiz çok artabilir. Yeni ortaklık anlaşmalarına imza atarken dikkatli olun (Merkür retro). Zaten işle ilgili zorlayıcı ve çatışmalı bir enerji hâkim, aceleye gerek yok, beklemede kalın. Çünkü Perşembe günü gerçekleşecek görünümlerle bu alandaki zorlanmaların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Kendinizle ve çevrenizle yaşayacağınız büyük bir uyum hissi sizi ferahlatabilir. İleride çok para kazandırabilecek fikirler zihninizde belirebilir (lütfen unutmadan not alın bunları). Kova Yeniayı da aklınızı kurcalayan bazı sorunları aşmanıza yardım edecek. Sorunların en büyük kaynağı mesleki veya sağlığınızla ilgili konular. Hafta sonuna oldukça rahatlatıcı enerjilerle giriyorsunuz.

OĞLAK: Sizi daha bağımsız kılacak yeni iş alanları ve finansal kaynak yaratmaya yönelik orijinal fikirlerle dolu olabileceğiniz bir hafta. Başka bir açıdan sağlığınızla ilgili endişelerin üzerine gideceksiniz. En büyük motivasyonunuz aileniz ve çocuklarınız olacak elbette. Ancak konu aşk yaşamınıza geldiğinde karşınızdakinden fazla anlayış bekliyor olabilirsiniz. Kararlılığınızın temelindeki şeyi ilişki içinde olduğunuz kişiye doğru ifade edebilmeniz çok önemli. Özellikle haftanın ikinci yarısı bu anlamda çok daha verimli. Çocuklarınız veya aşk yaşamınıza, daha uyumlu ve huzurlu enerjiler hâkim oluyor. Kova Yeniayı da finansal anlamda önünüzü açmak ve kariyer hedeflerinize dair krizleri aşmanıza yardım etmek üzere geliyor. Hafta sonunda yaratıcı fikirler fazlasıyla devrede olacak. Yakın çevreniz, arkadaşlarınız veya sevgilinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

KOVA: İçinizde önemli yer eden geçmiş partnerlerinizle ilgili bir hafta. Yaşadığınız eski büyük aşkları özlüyor olabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız ve dış görünüşünüz için ek bir kaynağa ihtiyaç duyabilir veya bu zamana kadar harcadığınız paraların bir hesabını yapabilirsiniz. Fakat biliyorsunuz ki bazı şeylerin değeri parayla ölçülmez. Hafta başında, çocuklarla ilgili bazı konularda daha fazla zorlandığınızı hissedebilirsiniz ve bir şeyler yapma dürtüsü huzurunuzu bozabilir. Ancak karamsarlığa kapılmayın, Perşembe günü oluşan açılanmalar ve burcunuzda gerçekleşecek olan Yeniay’la birlikte bunun üstesinden kolayca gelip rahatlayabilirsiniz. Hem cazibeniz oldukça artıyor, hem de uzaklardan bir yerlerden bir miktar para veya özlediğiniz biri&bir haber geliyor gibi. Hafta sonu ise kendinizle baş başa kalıp yaşama dair gerçek motivasyonlarınızla ilgili yüksek bir farkındalığa ulaşabilirsiniz, lütfen meditasyona veya dansa yönelin!

BALIK: Kaybettiğiniz şeylere fazla odaklı olabileceğiniz bir hafta, ayrıca bir süredir maruz kaldığınız enerjiler çok huzursuz edici. Karşılıksız yardımlarda bulunmak ve sadaka vermek sizi biraz rahatlatacaktır. Öte yandan hafta başında eşinizin sağlığıyla veya kariyeriyle ilgili güzel gelişmeler de yaşanabilir. Yine bu haftaki enerjilerle; düşünmeden sarf edilen sözlere, kırıcı konuşmalara ve dedikoduya dikkat etmelisiniz. Kendi fikirlerinize ve çıkarımlarınıza çok güveniyor ve bir şeyde inat ediyor olabilirsiniz, bu tavrı devam ettirmek size sadece kayıp yaşatacaktır. İyi dileklerde bulunmak ve olumlu olmak burada size yardım edebilecek olan şey. Aksi takdirde Perşembe günü gerçekleşecek olan Kova Yeniayı sizi pek çok açıdan zorlayabilir. Hafta sonundaki enerjilerle istemeden de olsa kendinizi ve çevrenizdekileri kandırabilirsiniz. Fikirsel boyutta yanlış varsayımlarla ve korkuyla hareket ediyorsunuz.

 

 

Gökyüzündeki enerjilerin önümüze engel değil yolumuza ışık olması dileğimle…

 

 

Astro Hazine

e-mail: astrohazine@gmail.com

instagram: @astroloji_hazinesi

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.