3-9 Ağustos haftası Astrolojik yorumları - Gazete SeferihisarGazete Seferihisar

8 Ağustos 2022 - 22:48

3-9 Ağustos haftası Astrolojik yorumları

3-9 Ağustos haftası Astrolojik yorumları
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2020 - 10:16

28 kez okundu

İyi haftalar dilerim değerli astrolojiseverler,
Bu hafta beş önemli astrolojik görünüm yaşayacağız, yani oldukça hareketli bir haftaya başladık. Bugün saat 18:58’de Kova burcunda Uranüs etkili bir dolunay gerçekleşiyor, gece 23:54’te ise Merkür-Satürn karşıtlığı netleşecek. 4 Ağustos 16:06’da Mars-Jüpiter karesi yaşanıyor. 5 Ağustos sabah 6:31’de Merkür burç değiştirip Aslan’a geçiyor ve Venüs 7 Ağustos 18:21’de Yengeç burcuna geçiyor.
Bu dolunayın da konusu ağırlıklı olarak ilişkilerde yaşanan egosal durumlar, özgürleşme arzusu ve duygusal katılıkların terk edilmesi yönünde. Uranüs’ün de etkisiyle ani gelişen olaylara, sinirsel gerilime, kopartıcı ve yıkıcı etkilere açık olabiliriz aman dikkat… Gece saatlerinde oluşacak olan Merkür ile Satürn arasındaki karşıtlık açısı ile geçmişte halletmemiz gereken asıl konulara yoğunlaşmamız ve ihmal edilen sorumlulukları üstlenmemiz gerekiyor. İletişim kurarken güçlük çekebiliriz, kısıtlanma veya engellenme hissi yoğun. Kesin hükümlere varmadan, gözden kaçırdığımız bir şeyler olmadığından ve kuruntuya kapılmadığımızdan emin olmalıyız. Eski meselelere çekilip kolayca karamsarlaşabiliriz. Fazlaca duygusal söylemler can sıkıcı hale gelebilir ve yapılan haksızlıklara yoğunlaşırsak da resmin bütününü kaçırırız, olaylara daha dar bir pencereden bakabiliriz.
Jüpiter-Mars karesi yaşanıyor olacak. Dünkü korku dolu ve yetersizlik duygusunu hissetmemize sebep olan görünümler yerini biraz dengesiz ve tutarsız enerjilere bırakıyor. Bazı konularda hırslı ve eylemlerimizde abartılı olmaya yatkın olabiliriz. Ancak olumlu kullanımda inisiyatif alma imkânı da bulabiliriz. Ya korkularımıza kapılıp enerjimizin boşa gitmesine sebep olacağız ya da korkmaktan yorulup kendi adımıza bir yenilik girişiminde bulunacağız. Burada dikkat etmemiz gereken nokta; korkularımızın canımıza tak demesiyle hareket edersek zarara uğrayabileceğimiz.
Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yaklaşık iki hafta boyunca konumuz hayaller ve gerçekler diyebiliriz. Aldanışlarımızın, kayıplarımızın arka planında nelerin yattığını bulmaya odaklanacağız. Arkadaş gruplarında bazı dedikodular dönebilir, bu enerjiden uzak kalınmalı.
Venüs bir aylığına Yengeç burcunda olacak. Aklımızdaki yenilikçi fikirleri yaşama geçirmekte zorlanabiliriz. Tempomuzu yükseltmemiz gerekebilir. İlişkilerde bizi bağımlı kılan şeyleri, parasal konularda birtakım güvensizlikleri aşmaya ihtiyaç duyacağız. Sağlığımız ve beslenme şeklimizde önceden denemediğimiz bir tarzı benimseyebiliriz. İş yaşamımızda kendi konfor alanımızı oluşturmak istesek de otorite engeline takılabiliriz.
8-9 Ağustos; iki gün boyunca Ay Koç burcunda seyredecek. Ani çıkışlar, sakarlıklar ve öfke yaratacak durumlardan kaçınmamız gerekiyor. Bu enerjiyi spor aktivitelerine yöneltebiliriz, ancak sakatlanmaya sebep olacak riskli hareketlerden kaçınmak koşuluyla…

Yükselen ve Güneş burcu Koç:
Pazartesi günkü etkilerle; gelecek planlarınız, hayalleriniz, umutlarınız ve idealleriniz gündemde. Bu konularda bir iç sorgulamaya gidebilirsiniz. Güven sarsıcı bazı olaylar yaşanabilir. Arkadaşlarınızın sizi sorguladığını görebilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla karşı karşıya gelebilir ve bazılarını da hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Psikolojik olarak sizi etkileyen zihinsel süreçleri fark edebilirsiniz. Zihinsel veya bedensel sağlığınızdan endişe duyabilir, bazı açılardan yetersizlik hissine kapılabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki kalıpların düşüncelerinizi, yakın çevrenizle olan etkileşiminizi, sağlığınızı ve öğrenme biçiminizi nasıl etkilediğini fark edebilirsiniz. Hedeflerinizi, kariyer ve gelecek planlarınızı yeniden değerlendirebilir, geçmişteki başarısızlıkların sebeplerine yoğunlaşabilirsiniz. Önünüzdeki engelleri nasıl kaldıracağınızı tespit etmek için büyük bir fırsata sahipsiniz.
Salı günü; dikkat amir, yönetici vs gibi otorite figürleriyle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Finansal durumlar sizi gerebilir.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; aşka ve çocuklarla ilgili konulara daha fazla yönelebileceğiniz, eğlenceli bir iki hafta başlıyor. Ancak Çarşamba gününden itibaren iki buçuk gün boyunca, duygularınızı biraz kendinize saklayabilirsiniz.

Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca fiziksel görünüşünüzde yenilikçi ve cesur eylemlere girişebilirsiniz. Oturduğunuz yerden para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.
Hafta sonu sinirlerinize hâkim olmalı ve yaralanmalara karşı kendinizi sakınmalısınız. Öfke patlamaları ve tansiyon yükselişlerine de dikkat…

Yükselen ve Güneş burcu Boğa:
Pazartesi günkü etkilerle; ebeveynler, ailevi konular, toplumsal statü ve kariyerinizle ilgili alanınızı aktive ediyor. Ancak bu süreçte sakin kalıp ani kararlardan ve egosal çıkışlardan kaçınmalısınız, amirleriniz veya otorite figürleriyle de sorun yaşayabilirsiniz. Yaşam hedeflerinizin bazılarını revize edebilirsiniz. Biraz şüpheci ve kuruntulu olabilirsiniz. Aşk yaşamınız, öz güveniniz veya karşınızdaki kişiye yaklaşım biçiminizi gözden geçirebilirsiniz. Uzmanlık alanınızda hissettiğiniz eksiklerinizi gidermek, para kazanma kaynaklarınızı çeşitlendirmek üzere yeni eğitimlere veya akıl hocanıza başvurabilirsiniz. Ayrıca size, aşk yaşamınızda tıkanıklık yaşamanıza sebep olan davranış biçimlerini görmek ve bunu ortadan kaldırmaya yönelik keskin iç tespitler yapmak için harika bir fırsat sunuluyor.

Salı günü; fanatik fikirler doğrultusunda hareket etmeyin, çok zararlı çıkabilirsiniz. İbadet veya meditasyon ise çok faydalı olabilir.

Çarşamba günü Merkür Aslan ile; evinizde çocuklarınızla daha fazla zaman geçireceğiniz bir iki haftalık bir zamana giriyorsunuz. Çarşamba sabahından Cuma öğleden sonrasına kadar gelecek planlarınızda veya arkadaş gruplarınızda bir belirsizlik hâkim olabilir, hesap işlerinde hata yapabilirsiniz.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca kendiniz ve yakın çevrenizle ilgili daha önce göremediğiniz bir şeylerin bilincine varabilirsiniz. Bu süreçte rüyalarınızı yazmanızı tavsiye ederim.
Hafta sonu derin uykuya geçememe ve kâbuslar yüzünden uyku sorunu yaşayabilirsiniz. Bolca savaş veya dövüş filmi izleyerek bu enerjiyi hafifletebilirsiniz.
Yükselen ve Güneş burcu İkizler:
Pazartesi günkü etkilerle; uzaklar, uzak yolculuklar, inançlar ve eğitimle ilgili konularda hareketlenme var. Kontrolünüzün dışında gelişen bazı ani olaylar sonucu yaşama baktığınız pencereniz değişebilir, uzak bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kiminiz için yeni bir eğitim, kiminiz için de maddi açıdan bazı fırsatlar belirebilir. Bu süreçte meditasyon veya ibadet etmek sizi rahatlatacaktır. Merkür-Satürn karşıtlığından çok etkilenebilirsiniz; çünkü sizin yönetici gezegeniniz. Finansal konular ve geçmişten telafi edilmesi gereken bazı yükümlülüklerle karşılaşabilirsiniz. Borcu borçla kapatmak iyi bir fikir olmayabilir. Bazılarınızda ailevi konular veya geçmişte konu olmuş miras, vergi, sigorta vb parasal yükümlülükler ve kısıtlamalar gündemde. Bu süreci borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi planlayarak ve gözden kaçan bazı şeyleri yakalamak için kullanmalısınız. Zira ev içi huzursuzluklara sebep olabilir. Bunların dışında bolluk-bereket çalışmaları (meditasyon, olumlama vs) yapmak, bu konudaki olumsuz düşünce kalıplarınızı kırmak için de harika bir zaman.
Salı günü; geçmişte halledemediğiniz bazı krizli durumları, gelecek planlarınızda yenilikçi adımlar atarak aşmaya çalışabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; biraz eğlence ve tatil zamanı başlıyor diyebiliriz. Yalnız Ay’ın Balık burcuna geçişiyle başlayan iki buçuk günlük süre boyunca evdeki hesap çarşıya uymayabilir, dikkat.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca maddi kaynaklarınız ile umutlarınızı birbirine denk getirmeye çalışacaksınız. Arkadaş gruplarınızda birilerine şefkatinizle merhem olabilirsiniz.
Hafta sonu; arkadaş gruplarınızda tartışmalara ve alınganlıklara karşı dikkatli olun…

Yükselen ve Güneş burcu Yengeç:
Pazartesi günkü etkilerle; krizler, dönüşümler, operasyonlar ve ortaklı gelirlerle ilgili bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla maddi konular dolayısıyla gerilmeniz işten bile değil. Değişen yeni koşullara uygun gelecek planları yapmaya çalışırken risk hesabını doğru yaptığınıza emin olun. Dolunayla gelen değişim dönüşüm enerjisini değerlendirin. Merkür-Satürn karşıtlığı da eşiniz veya ortağınızla aranızda geçmiş hesapları tekrar gündeme getiriyor. Eskiden uğradığınız kayıplar, fedakârlıklarınız, arkanızdan dönen bazı işleri ya da şüphelerinizi yeniden partnerinizin önüne koyabilirsiniz. Ayrıca evliliğinizle ilgili bazı sorunları zamanında görmezden geldiyseniz yeniden ‘tamam mı devam mı’ noktasına gelebilirsiniz. Bunlara karşın kaybetme korkularınızın üstesinden gelmek için harika bir fırsatınız var.
Salı günü; ortaklıkları kopartıcı bir dürtüyle hareket edebilirsiniz veya eşinize bazı şeyleri fazlaca dayatabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; iki hafta boyunca harcamalarınız artabilir. Eviniz, aileniz veya çocuklarınız için hesapta olmayan bazı şeyler gündeme gelebilir. Cuma öğleden sonraya kadar aklınız biraz dağınık, uzaklara yelken açmak isteyebilirsiniz.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca kilo almamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ebeveynleriniz arasında kalabilirsiniz dikkat…
Hafta sonu zor olsa da iki gün boyunca otorite figürleriyle tartışmamaya gayret edin.
Yükselen ve Güneş burcu Aslan:
Pazartesi günkü etkilerle; evlilik, taşınma, açık düşmanlar, davalar ve ortaklıklarla ilgili gerilimler söz konusu. Bu konularda ani biçimde gelişebilecek olaylar ve yeni kararlar gündemde. Birçoğunuz yeni ortaklıklara imza atabilir ve bekâr olanlarınız da evliliğe doğru ilerleyebilirsiniz. Toplumsal statünüzde bir değişim olması da yüksek ihtimal… Arkadaş gruplarınızda (geçmişte) yaşanan tatsız olaylar sizde tekrar depresif duygular uyandırabilir. Hatta bazılarıyla mecburi bazı etkileşimler yaşayabilirsiniz veya bazıları sizinle yeniden iletişime geçmek isteyebilir. Yalnız bu durum içinizdeki yarayı deşebilir, konuyu kendi içinizde halletmelisiniz. Ayrıca mesleki yaşamınızda yeteneklerinizden şüphe duymanıza sebep olan şeylerin üzerine gitmek ve şifa bulmak için harika bir fırsat.
Salı günü; mesleki alanda halledemediğiniz sorunları çözmek yerine yönünüzü bambaşka bir noktaya çevirebilirsiniz. Düşen ruhsal modunuzu yükseltmek için spora başlama zamanı.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; iki hafta süresince bütçe hesabı ve gelecek planlarında düzeltmelere gidebilirsiniz. Kredi çekme veya borçlanma yoluna gitmek isterseniz, Cuma öğleden sonraya kadar harekete geçmemenizi tavsiye ederim.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca geçmiş kayıplar ve fedakârlıklarla ilgili hafızanıza olumsuz biçimde kodlamış olduğunuz kayıplardan özgürleşebilirsiniz. Yeni ruhsal veya ilahi öğretilere merak salabilir ve uykunuzda şifalanabilirsiniz.
Hafta sonu kimselerle inanç konularını tartışmamaya çalışın.
Yükselen ve Güneş burcu Başak:
Pazartesi günkü etkilerle; günlük rutininiz, sağlığınız ve çalışma yaşamınız ya da iş arkadaşlarınızla ilgili açığa çıkacak olaylar gündemde. Aslında bu enerjiyle farklı ruhsal öğretilere yönelebilir ve değişik şifa metotlarıyla çalışmaya başlayabilirsiniz. Veya ani bir gelişme sonucu iş icabı uzak yolculuklara çıkabilirsiniz. Merkür-Satürn karşıtlığı dolayısıyla; gelecek planlarınız, kariyeriniz, toplumsal statünüz ve görünüşünüzle ilgili düzeltmeye ihtiyaç duyan başlıklara yoğunlaşabilirsiniz. Aşk yaşamınızda ise duygusal katılıklar var, geçmişteki bazı kararlardan dönebilirsiniz. Didikleyici ve huzursuz yapınız karşınızdaki kişiyle aranıza mesafe koyuyor. Çocuklarınızın geleceği için kaygı duyuyor olabilirsiniz.
Salı günü; çocuklarınızla ilgili bazı kaygılardan ötürü borçlanma yoluna gidebilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; yönetici konumundaki kişilerin iletişim biçimi canınızı sıkabilir veya maksatlarını doğru algılayamayabilirsiniz. Bu iki hafta boyunca dikkatli olmanız gerekiyor, ayrıca dedikodulardan kati biçimde uzak durmalısınız. Cuma öğleden sonraya kadar karşılaştığınız insanlara dikkat edin, zira radarınızdan kaçan bazı şeyler söz konusu olabilir.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca güvenlik kaygıları ve gelecek planları doğrultusunda borçlanabilirsiniz, belki yeni bir ev alma konusu gündeme gelebilir.
Hafta sonu polisiye veya gizli çetelerle ilgili filmler izleyerek gerilimli enerjileri atmaya çalışın.
Yükselen ve Güneş burcu Terazi:
Pazartesi günkü etkilerle; flörtler, çocuklar ve hobilerle ilgi yaşam alanınız. Belki flört ettiğiniz biriyle işler daha ciddi bir noktaya taşınabilir veya o kişinin pek size göre olmadığını anlayabilirsiniz. Ancak karar aşamasında (iyi ya da kötü) aceleci olmayın. Yeni bir hobi alanında kendinizi geliştirmek veya çocuklarınız için kredi çekmeniz ya da borçlanmanız gerekebilir. Önceden ertelenen ancak giderek büyüyen bir sorun haline gelen ev tadilatları, taşınmalar veya ev halkıyla aranızdaki duygusal kırgınlıklar gündeme gelebilir. Uzaklara seyahatleriniz ertelenebilir ya da ertelenen planların yeniden üzerinden geçmeniz gerekebilir. Bazılarınız yüksek öğrenimi tamamlamanın önündeki bir engeli aşabilirsiniz.
Salı günü; eşinizle gerilebilirsiniz veya aile içinde birtakım huzursuzluklar canınızı sıkabilir.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; sosyalleşebileceğiniz bir iki hafta var önünüzde, arkadaşlarınızla tatil planları yapabilirsiniz. Ancak Cuma öğleden sonraya kadar, iş veya sağlıkla ilgili, belirsiz bazı durumlar söz konusu. Plan yapmak için Cuma akşamına kadar bekleyin.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca eşiniz, eşinizin ailesi ve kendi ebeveynleriniz arasında uyumu yakalamaya çalışabilirsiniz. Ancak dengeyi sağlayayım derken fazlasıyla baskın otorite figürüne göre yaşayabilirsiniz.
Hafta sonu eşiniz gergin olabilir veya sizi gerebilir, mümkünse biraz birbirinizden uzak kalın.
Yükselen ve Güneş burcu Akrep:
Pazartesi günkü etkilerle; ebeveynleriniz, ev, yuva ve bilinçaltınızdaki bazı şeyler sizi meşgul edebilir. Bir süredir iş hayatınızla ilgili yeni girişimlere kafa yoruyorsunuz. Bu yönde yurt dışı veya yeni eğitim planları yapabilirsiniz. Bazı sorunları halletmek adına sonlandırmanız gereken bir şeyler olduğunun farkına varabilirsiniz. En yakın dostlarınızdan gelen ilginç fikirler size yol gösterebilir. Merkür-Satürn karşıtlığı dolayısıyla; yurt dışı ve yüksek eğitim konuları ile yabancılarla yeni anlaşmalar gündemde. Geçmişte kaçırdığınız bazı fırsatlar geri gelebilir. Geçmişte sizi engelleyen şeylerle yüzleşmekten ve dönüşüm zorunluluğundan kaçmazsanız kazançlı çıkacaksınız. Kafanızın içinde sizi yiyip bitiren korkularınızı yenmek için harika bir fırsat sunuluyor.
Salı günü; iş icabı seyahatleriniz artabilir. Günlük temponuzun yükselmesi zihinsel bir yorgunluk veya gerilim yaşamanıza sebep olabilir.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; yaşam hedeflerinde ve kariyer alanında pozitif bir onbeş gün önünüzde. Cuma akşam saatlerine kadar aşkta bazı belirsizlikler ve kafa karışıklıkları söz konusu.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca mesleki alanda ufkunuzu genişletecek yeni alanlar önünüzde açılabilir. Günlük tempoda aceleciliğe ve sakarlıklara dikkat…
Hafta sonu uyarıcı gıdaları fazla tüketmemeye ve konuşmadan evvel iki kere düşünmeye çalışın, trafikte sakin kalın.
Yükselen ve Güneş burcu Yay:
Pazartesi günkü etkilerle; zihinsel süreçler, yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler veya imzalar alanı. İşinizle ilgili ani bir olay veya yurt dışı kaynaklı birtakım gelişmeler olabilir, seyahatlere çıkmanız gerekebilir. Yine işle ilgili yine yurt dışı kaynaklı olabilecek yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ayrıca oldukça sıra dışı fikirler zihninizde belirebilir, bu fırsatı değerlendirin. Ortaklıklar, evlilik, toplumsal statü ve davalarla ilgili konularda yaşadığınız krizlerden ve finansal sorumluluklardan kaçamayacaksınız; siz ya da karşı taraf. Burada ortak hisseli gelirler ve ruhsal krizler sizi son bir kez zorlayacak olsa da adil davranıldığında her açıdan kazançlı çıkma fırsatınız var.
Salı günü; yeni parasal kaynaklar yaratmak adına risk almaya gönüllüsünüz. Yalnızlık hissini ya da özgüven sorununu yeni flörtlerle sağlamaya çalışmak sonuç getirmeyebilir.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; bir ay boyunca yine yabancılar ve yurt dışı konuları sizi meşgul edecek. Ayrıca evlilik ve taşınma kararı alabilirsiniz. Cuma akşam saatlerine kadar ev içinde bazı belirsiz ve değişken koşullar söz konusu.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca aşk yaşamınız canlanıyor, ancak fazla hızlı olmakla duygusal anlamda güvenli alan oluşturmaya çalışmak arasında dengeyi tutturamayabilirsiniz.
Hafta sonu flörtte işin dozunu kaçırmamaya çalışın.
Yükselen ve Güneş burcu Oğlak:
Pazartesi günkü etkilerle; maddi-manevi kaynaklar, mali konular, taşınabilir mallar, kişisel değerler, kazançlar, yetenekler. Evli olanlar veya ortaklı iş yapanlar için, gözünüzden kaçan ya da gizlenen bir finansal durumun ortaya çıkması söz konusu. Bazı oğlaklar da yeni kaynaklar yaratmak adına aldıkları risklerin sonuçlarına şahit olabilirler. Ortağınız veya eşinizle geçmişte aranızda cereyan eden ve sizin hareketlerinizi kısıtlayan birtakım zorunluluklardan kurtulma noktasında bir kapı aralanıyor. Yoğun endişelerinizi veya inadınızı kırabilirseniz; karşınızdaki kişiye (eş veya ortak) istediği şeyi verip kendinizle ilgili daha büyük bir özgürlük elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.
Salı günü; siz de ev içi huzursuzluk ve tartışma enerjisine açık olan gruptasınız, her zamanki gibi sağduyulu yanınızla olayı atlatabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; iki hafta boyunca ortak bütçenize gözünüzü dikebilirsiniz. Kaçındığınız operasyonları yaptırmak için de uygun bir dönem. Cuma öğleden sonrasına kadar zihinsel bulanıklık ve konsantrasyon bozuklukları yaşayabilirsiniz.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; hafta başındaki sert etkileri sakince atlatabilirseniz eşinizle aranızdaki duygusal sorunları çözmek için 6 Eylül’e kadar zamanınız var. Tıkanık enerjileri ortadan kaldırabilirsiniz.
Hafta sonu ev içi tartışmalardan uzak kalın, mümkünse aile bireyleriyle her türlü kontağı minimuma indirin.
Yükselen ve Güneş burcu Kova:
Pazartesi günkü etkilerle; başlangıçlar, imajınız, bedensel sağlığınız ve ilişkileriniz mercek altında. ‘Ben’ dediğiniz konularda partnerinizle ipleri gerebilirsiniz dikkat! Ancak buradaki fırsat bilinçaltı bazı kalıpları kırma şansınızın yüksek olması, bu da özellikle sizi ilişkiler anlamında özgürleştirecek bir rol oynayabilir. Sağlığınızı veya psikolojinizi altüst eden her tür mesele büyüyerek karşınıza çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Uzun zamandır sizi uğraştıran korkular sağlığınızı ve özellikle psikolojinizi çok zorladı, bunların karşısına çıkmayı göze aldığınızda büyük bir şifalanma fırsatınız var.
Salı günü; konuşmalarınızla ortamı gerebilirsiniz, kontrolünüzde olmayan durumlar sizi sonunu hesaplayamadığınız bir noktaya sürükleyebilir.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; rakipler, en yakın arkadaşlar ve hukuki konular sizi iki hafta boyunca uğraştırabilir. Eşiniz parasal konularda fikrinize ihtiyaç duyabilir. Kredi çekme konusunda istekli olabilirsiniz. Cuma öğleden sonraya kadar bu konuda bir adım atmamaya çalışın.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca yeni iş anlaşmaları veya iş seyahatleri söz konusu. Yeni şeyler öğrenmeye çok açık olacaksınız.
Hafta sonu siz de iki düşünüp bir söylemesi gereken gruptasınız. Sözcüklerinizle, iletişiminizle taşkınlık yaratan taraf olmayın.
Yükselen ve Güneş burcu Balık:
Pazartesi günkü etkilerle; arkanızdan dönen bazı işler ortaya çıkabilir, meditatif çalışmalar ve gönüllü yapılan (hayır) işler şifa enerjisi çalıştırmanıza yardım edecektir. Zor işlerin insanı siz balıklar, zihinsel konularda bazı kalıpları kırabildiğiniz takdirde hayatınıza hem ilişki hem maddi konularda büyük bir akış sağlayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda geçmişte bıraktığınız birileri bir şekilde telafiye gitmek isteyebilir. Ancak sizde aynı istek var mı tartışılır, zira kayıplarınız telafi edilir türden değil gibi. Durumu iyi değerlendirmelisiniz. Bazılarınız da çocuklarla ilgili gelecek planlarında daha önce kısıntıya gitmiştiniz, şimdi bu konularda farklı bir yolla sorunu çözmeniz mümkün.
Salı günü; kendinize güvenerek hareket edebilirseniz şayet, vazgeçtiğiniz gelecek planlarını yeniden gerçekleştirebilecek finansal gücü de bulabilirsiniz.
Çarşamba günü Merkür Aslan ile; iş hayatınızda hareketli ve keyifli bir iki hafta var önünüzde. Sağlığınız konusunda fazla iyimser olmamaya dikkat etmelisiniz.
Cuma günü Venüs Yengeç ile; bir ay boyunca sizin de aşk yaşamınız canlanıyor. Ayrıca hobilerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Hafta sonu para geldiği gibi gidebilir, harcamalarınızda akılcı olmaya gayret edin.

Astro Hazine
e-mail adresi: astrohazine@gmail.com
instagram adresi: @astroloji_hazinesi

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.